سمینار بررسی هوش تجاری و تحلیل در داده های بزرگ


در حال بارگذاری
---
ندارد
فایل Word ,Pdf
دارد
۲۳۲,۸۰۰ تومان
خرید

این سمینار با موضوع “بررسی توازن بار و تکنیک ها در رایانش ابری ” می باشد. فایل word, pdf پس از خرید محصول، قابل دانلود است. همچنین تعداد صفحات این سمینار 80 صفحه شامل 2 فصل ، با رعایت قالب استاندارد دانشگاه می باشد. کلیه نکات نگارشی مطابق با استاندارهای پژوهشی انجام شده است، به طوری که فهرست مطالب، اشکال و جداول به صورت خودکار قابل تغییر و آپدیت است.

امکانات اصلی این سمینار پس از خرید عبارتند از:
_ امکان دانلود فایل Word سمینار فصل های 1و2
_ امکان دانلود فایل Pdf سمینار فصل های 1و2

مقدمه
پیشرفت‌های اخیر فن‌آوری و برنامه‌های کاربردی، مانند حسگرها، دستگاه‌های تلفن همراه هوشمند، سیستم‌های ابر، تجزیه و تحلیل ترافیک داده‌ها و شبکه‌های اجتماعی در حال تولید مقدار بسیار عظیمی از داده‌ها هستند که مفهومی به نام کلان داده‌ها را ایجاد می‌کند. کنترل این حجم تولید داده‌ها به دلیل افزایش سریع آنها نسبت به منابع محاسباتی و ذخیره ساز بسیار دشوار است.

هوش تجاری و تحلیل و مسائل مرتبط با تحلیل داده در هردوی جوامع دانشگاهی و تجاری در طول دو دهه ی گذشته به طور چشمگیری اهمیت پیدا کرده است بطوریکه هال واریان، اقتصاددان ارشد گوگل و استاد بازنشسته ی دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، فرصت های نوظهور برای متخصصان فن‌آوری اطلاعات و دانشجویان تجزیه و تحلیل داده را به شرح زیر بیان می کند:
“چه چیزی همه جا حاضر و ارزان است؟ داده. مکمل داده چیست؟ تحلیل. بنابراین توصیه من ایجاد دوره های زیاد در مورد چگونگی دستکاری و تجزیه و تحلیل داده هاست مانند: پایگاه داده، یادگیری ماشین، اقتصاد، آمار، تجسم و غیره .
امروزه کلان داده در لغت بیشتر تداعی کننده اندازه داده‌ها است، که این امر باعث نادیده گرفته شدن دیگر خصوصیات آن که در ادامه به آن اشاره می‌شود شده است :
گوناگونی داده : داده‌ ها نه تنها توسط یک منبع که شامل داده‌های سنتی است تولید نمی‌شوند، بلکه داده‌هایی بدون ساختار، نیم ساخت‌یافته و یا ساخت‌یافته‌ای هستند که توسط منابع مختلفی از قبیل وب‌سایت‌ها، سنسورها، اسناد، ایمیل‌ها، شبکه های اجتماعی و … تولید خواهند شد.
حجم : کلمه کلان در کلان داده خود بخوبی حجم را توضیف می‌کند که در حال حاضر به پتابایت رسیده و انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک تا زتابایت نیز افزایش یابد.
سرعت و شتاب : منظور شتاب تولید داده های جدید است که در مدت زمان کم مقدار زیادی اطلاعات از منابع مختلف تولید می‌شود.
مقدار : مهم ترین جنبه از کلان داده‌ها مقدار است. که به روند کشف مقادیر عظیم پنهان از مجموعه کلان داده‌ها با انواع مختلف و تولید سریع اشاره دارد. و کاربر را قادر می‌سازد پرس و جوهای خود را ارسال کرده و به نتایج مهمی دست پیدا کند.
داده های ذخیره شده توسط سازمان‌ها که به منظور تحلیل‌های مختلف ایجاد می‌شود، نگرانی‌هایی را برای رهبران کسب‌وکار و خبره‌های فن‌آوری اطلاعات بوجود می‌آورد. رهبران کسب‌وکار تنها دغدغه اضافه کردن ارزش به کسب‌وکار خود و بدست آوردن هرچه بیشتر سود از آن هستند، اما در مقابل خبره‌های فن‌آوری اطلاعات بیشتر به مباحث فنی ذخیره و پردازش داده‌ها می‌پردازند. بنابراین چالش‌های اصلی پیش روی در مواجه با کلان داده‌ها شامل موارد ذیل می‌باشد :
• طراحی سیستمی کارا و اثرگذار که توانایی مدیریت حجم عظیمی از داده‌ها را داشته باشد.
• جمع‌آوری داده‌های با اهمیت، از میان تمامی داده‌های موجود یا به عبارت دیگر، اضافه کردن ارزش به کسب‌وکار .

توجه : در صورت نیاز به پایان نامه، پروپوزال یا شبیه سازی مشابه با این محصول و همچنین اصلاحات پس از خرید سمینار  فوق کافی است با تیم پشتیبانی “ناب لرنینگ” از طریق تلگرام یا واتساپ ارتباط برقرار نمایید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
  • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.