سمینار بررسی تکنیک های تعادل بار در رایانش ابری


در حال بارگذاری
---
ندارد
فایل Word ,Pdf
دارد
۲۳۸,۸۰۰ تومان ۱۴۹,۰۰۰ تومان
خرید

این سمینار با موضوع “بررسی تکنیک های تعادل بار در رایانش ابری ” می باشد. فایل word, pdf پس از خرید محصول، قابل دانلود است. همچنین تعداد صفحات این سمینار 51 صفحه شامل 4 فصل ، با رعایت قالب استاندارد دانشگاه می باشد. کلیه نکات نگارشی مطابق با استاندارهای پژوهشی انجام شده است، به طوری که فهرست مطالب، اشکال و جداول به صورت خودکار قابل تغییر و آپدیت است.

 

امکانات اصلی این سمینار پس از خرید عبارتند از:
_ امکان دانلود فایل Word سمینار
_ امکان دانلود فایل Pdf سمینار

 

چکيده

محاسبات ابری در سال های اخیر به عنوان یکی از مهم ترین تکنولوژی ها برای تحویل تقاضای سرویس های پیشرفته از طریق اینترنت عمومی، ضروری شده است. محیط محاسبات ابری قابلیلت ذخیرهسازی داده ها را به صورت امن، راحت و آسان و همچنین قابلیت ارائه توان محاسباتی را از طریق اینترنت فراهم می سازد. مجازی سازی، توزیعپذیری و قابلیت توسعه و گسترش خصوصیات جدایی ناپذیر ابر می باشند. محاسبات ابری سه نوع سرویس را به کاربران خود ارائه می دهد:
زیرساخت به عنوان سرویس IaaS ، پلتفرم به عنوان سرویس PaaS و نرم افزار به عنوان سرویس SaaS
این سرویس ها به صورت “پرداخت در ازای استفاده” در اختیار کاربران قرار می گیرد. مسئله زمان بندی منابع در محیط محاسبات ابری، مسئله ای بسیار مهم می باشد. در محیط محاسبات ابری هر کاربر ممکن است برای اجرای هر کار، با صدها منابع مجازی روبه رو شود. در این حال، تخصیص کارها به منابع مجازی توسط خود کاربر غیرممکن می باشد . هدف از استفاده سیستم های محاسبات ابری به حداقل رساندن هزینه استفاده از منابع توسط فراهم آورندگان خدمات و نیز به حداکثر رساندن درآمد حاصل از سرویس دادن به برنامه های کاربردی مصرفکنندگان می باشد. سیستم زمان بندی، وظایف مختلفی را در سیستم ابر جهت افزایش نرخ تکمیل کار و افزایش بهره وری از منابع و در نتیجه افزایش توان محاسباتی، کنترل می کند.
محاسبات ابری به شدت به مجازی سازی متکی است. می توان گفت که ابرها شاخه های مجازی هستند. از این رو زمان بندی وظایف در سرتاسر ماشینهای فیزیکی غیریکنواخت مختلف یک وظیفه بحرانی می باشد. ما در این مقاله به بررسی انواع آنها می پردازیم. روند ادامه مقاله به این شرح میباشد که در بخش دوم الگوریتم های زمان بندی موجود شرح داده شده اند.

مقدمه
استفاده از سيستم هاي اطلاعاتي كه بتوان همه فعاليتها و وظايف موجود در يك سازمان را تحت پوشش قرار داده و اطلاعات لازم و ضروري را به موقع در اختيار استفاده كنندگان آن قراردهد از ابزارهاي حياتي در سازمان هاي امروزي است. رایانش ابری بر منبای TCP/IP و تجمیع فن آوری های کامپیوتری مانند ریز پردازنده های سریع ، حافظه های انبوه ، شبکه های پر سرعت و معماری سیستم های مطمئن توسعه یافته است. بدون وجود پروتکلهای میان ارتباطی استاندارد و بلوغ فنآوریهاي ایجاد مرکز داده, رایانش ابري به واقعیت تبدیل نمی شد. در ماه اکتبر سال 2007 شرکت های IBM و گوگل همکاری مشترک در زمینه رایانش ابری را اعلام کردند و از آن پس واژه رایانش ابری عمومیت پیدا کرد.

 

توجه : در صورت نیاز به پایان نامه، پروپوزال یا شبیه سازی مشابه با این محصول و همچنین اصلاحات پس از خرید سمینار  فوق کافی است با تیم پشتیبانی “ناب لرنینگ” از طریق تلگرام یا واتساپ ارتباط برقرار نمایید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
  • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.