سمینار خط لوله کردن حلقه در سنتز سطح بالا


در حال بارگذاری
--
ندارد
Word , PDF
دارد
۲۱۵,۴۰۰ تومان
خرید

این سمینار با موضوع “خط لوله کردن حلقه در سنتز سطح بالا می باشد. فایل word, pdf پس از خرید محصول، قابل دانلود است. همچنین تعداد صفحات این سمینار 92 صفحه شامل 4 فصل ، با رعایت قالب استاندارد دانشگاه می باشد. کلیه نکات نگارشی مطابق با استاندارهای پژوهشی انجام شده است، به طوری که فهرست مطالب، اشکال و جداول به صورت خودکار قابل تغییر و آپدیت است.

 

امکانات اصلی این سمینار پس از خرید عبارتند از:
_  امکان دانلود فایل Word سمینار
_ امکان دانلود فایل Pdf سمینار

 

چکیده

در طول چند دهه سنتز سطح بالا موفقیت خود را در سلسله مراتب اتوماسیون طراحی تثبیت نموده و با توجه به قابلیت آن در تسریع تولید طرح های VLSI جایگاه ویژه­ای در صنعت تولید مدارهای مجتمع پیدا کرده است. در روند سنتز سطح بالای یک مدار ،معمولا طرح در سطح الگوریتمی و بوسیله یک زبان برنامه نویسی یا یک زبان توصیف سخت افزار که شبیه زبان برنامه نویسی است ارائه می شود.

به علت پیچیدگی مدارهای دیجیتال، طراحی سخت افزار به صورت دستی[1] مشکلات زیادی را برای طراحان به دنبال خواهد داشت، طراحی بزرگ وپیچیده معمولا زمان گیر است. در کارهای انسانی ذاتاً احتمال وجود خطا بالاست و اشکال زدایی[2] مدارهای سخت افزاری به صورت دستی پیچیدگی­های خاص خود را دارد. از سوی دیگر اعمال محدودیت­های مختلف مثل زمان بندی، مساحت ، منابع و توان به صورت دقیق و هم زمان توسط برنامه نویس سخت افزار دشوار خواهد بود. طراحی سیستم های سخت افزاری توسط ابزارهای سنتز سطح بالا کمک بسیاری به صنعت و طراحان می کند. از دیدگاه صنعتی هزینه و زمان طراحی[3] به صورت چشم گیر کاهش می یابد . از دیدگاه طراحی باعث تسریع کاوش فضای حالت[4] می شود و طراحی توام سخت افزار و نرم افزار[5] را بهینه می­کند.

 

مقدمه

در روند طراحی و پیاده سازی سیستم های دیجیتال ابزار سنتز در سطوح گیت و رجیستر نقش موثری ایفا می کند . این ابزار امکان پیاده سازی مدارهای مجتمع با حجم مداری بالا را با ضریب اطمینان بالا و در زمانی کوتاه فراهم می آورند . با این حال افزایش روز افزون حجم مدارها نیاز به ابزار سنتز سطوح بالاتر که بتواند به طور خودکار تمامی مراحل طراحی را در زمانی قابل قبول انجام دهد خود را بخوبی نشان می دهد. در این ارتباط سنتز اتوماتیک یک سیستم دیجیتال از روی یک توصیف رفتاری به عنوان پله بعدی سلسله مراتب طراحی اتوماسیون مطرح شده است . این روش به دلیل قابلیت چشم گیر آن در زمینه افزایش توان تولید طرح های VLSI توجه زیادی را به خود جلب کرده است . تجارب بدست آمده نشان می دهد ابزار مربوط به این نوع سنتز بخوبی در حوزه های کاربردی خاص از قبیل مدارهای DSP و مدارهای کنترلی قابل استفاده می باشند ، به این نوع سنتز ، سنتز سطح بالا (HLS)  اطلاق می شود.

 

 

توجه : در صورت نیاز به پایان نامه، پروپوزال یا شبیه سازی مشابه با این محصول و همچنین اصلاحات پس از خرید سمینار  فوق کافی است با تیم پشتیبانی “ناب لرنینگ” از طریق تلگرام یا واتساپ ارتباط برقرار نمایید.

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
  • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.