سمینار بکارگیری شبکه های نسل آینده در شبکه اینترنت اشیاء


در حال بارگذاری
---
ندارد
فایل Word
دارد
۲۴۰,۰۰۰ تومان
خرید

این سمینار با موضوع “بکارگیری شبکه های نسل آینده در شبکه اینترنت اشیاء ” می باشد. فایل word, pdf پس از خرید محصول، قابل دانلود است. همچنین تعداد صفحات این سمینار 59 صفحه شامل 3 فصل ، با رعایت قالب استاندارد دانشگاه می باشد. کلیه نکات نگارشی مطابق با استاندارهای پژوهشی انجام شده است، به طوری که فهرست مطالب، اشکال و جداول به صورت خودکار قابل تغییر و آپدیت است.

امکانات اصلی این سمینار پس از خرید عبارتند از:
_ امکان دانلود فایل Word سمینار
_ امکان دانلود فایل Pdf سمینار

 

مقدمه
در این فصل مقدماتی در رابطه بانحوه بکار گیری شبکه های نسل آینده در اینترنت اشیا ارائه می گردد. بیشتر ترمز در ادامه این فصل و فصول بعدی استفاده از سامانه های پیشنهاد دهنده در این شبکه ها به منظور بهبود عملکرد سیستم است.
بیان مسوله
اینترنت اشیا درواقع به برقراری ارتباط اشیا با یکدیگر وهمچنین ارتباط اشیای مختلف از طریق اینترنت به منظور فراهم‌کردن تجربه کاراتر و هوشمند‌تر می پردازد. اینترنت اشیا تلاش دارد تا بصورت انحصاری از طریق اینترنت و بر اساس پروتکل های ارتباطی استاندارد، اشیا را به همدیگر متصل کند. نمونه هایی از اشیا عبارتند از: کنترل کننده ضربان قلب، خودروهای هوشمند و سایر حسگرهای دیگر که می توانند با یک پردازنده و حافظه کوچک به اشیا هوشمند تبدیل شوند.
شبکه های نسل آینده 2 (NGN)، سرویس های صوت، تصویر و داده را بر روی زیر ساختی مبتنی برIP همگرا می کنند. هدف این شبکه ها انتقال معماری شبکه های فعلی به سمت زیرساخت های چند سرویسه و فراگیر و ایجاد سیستم های مدیریت و کنترل یکپارچه می باشد. شبکه نسل آینده، شبکه ای بر پایه بسته است که قادر به ارائه سرویسهای مختلف شبکه مخابراتی، انتقال با تضمین کیفیت سرویس و جداسازی لایه های مرتبط با عملیات سرویس از لایه های انتقال می باشد. هدف از شبکه نسل آینده رسیدن به ساختاری مبتنی بر بسته به منظور پاسخگویی به نیازهای حال و آینده شبکه، امکان ایجاد همکاری بین شبکه ها و تکنولوژی های مختلف و تضمین کیفیت سرویس است. به تعبیر دیگر شبکه نسل آینده، شبکه ای است که به دلیل سرعت بالاتر ، پشتیبانی سرویس های بیشتر، قابلیت پشتیبانی سطوح مختلف کیفیت سرویس، سادگی و ارزانی بهره برداری ، نگهداری و مدیریت ، بهتر از شبکه های موجود عمل می کند. در قرن حاضر حركت به سمت ارتباطات پرسرعت بسيار حائز اهميت است، به همين دليل است كه سخن از شبکه های نسل آینده به ميان آمده است. نحوه ارتباط مردم در سال هاي اخير بواسطه وجود اينترنت تغيير كرده و مردم خواهان ارتباط در زمان واقعی هستند. با وجود اينترنت اين ارتباطات بصورت چندگانه در آمده است که همگي بايد بصورت واحد متمرکز تبديل شود. رقابت فشرده و افزايش حجم ترافيك ديتا، ارائه دهندگان سرويسهاي مخابراتي را ناگزير به بازنگري شبكه موجود كرده است. راه حل اين مسئله پياده سازي شبکه های نسل آینده در شبكه تلفني است. در اين ميان شبكه اي كه بتواند با توليدات نسل جديد هماهنگ شود يك شبـكه پويا ناميده مي شود. شبکه های نسل آینده قابليت ارائه سرويس هاي مختلف به صورت بسته محور و قابليت كنترل و مديريت از يك نقطه را دارا است.

 

توجه : در صورت نیاز به پایان نامه، پروپوزال یا شبیه سازی مشابه با این محصول و همچنین اصلاحات پس از خرید سمینار  فوق کافی است با تیم پشتیبانی “ناب لرنینگ” از طریق تلگرام یا واتساپ ارتباط برقرار نمایید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
  • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.