سمینار بررسی تشخیص نفوذ با کمک داده کاوی در رایانش ابری


در حال بارگذاری
---
ندارد
فایل Word ,Pdf
دارد
۲۸۶,۸۰۰ تومان
خرید

این سمینار با موضوع “بررسی تشخیص نفوذ با کمک داده کاوی در رایانش ابری ” می باشد. فایل word, pdf پس از خرید محصول، قابل دانلود است. همچنین تعداد صفحات این سمینار 77 صفحه شامل 5 فصل ، با رعایت قالب استاندارد دانشگاه می باشد. کلیه نکات نگارشی مطابق با استاندارهای پژوهشی انجام شده است، به طوری که فهرست مطالب، اشکال و جداول به صورت خودکار قابل تغییر و آپدیت است.

 

امکانات اصلی این سمینار پس از خرید عبارتند از:
_ امکان دانلود فایل Word سمینار
_ امکان دانلود فایل Pdf سمینار

 

مقدمه:
امروزه بیشتر زیرساخت‌های حیاتی مانند مخابرات،‌ حمل و نقل، تجارت و بانک‌داری توسط شبکه‌های کامپیوتری مدیریت می‌شوند، بنابراین امنیت این سیستم‌ها در مقابل حملات برنامه‌ریزی شده از اهمیت بالایی برخوردار است. بیشتر این حملات از خطاهای نرم‌افزاری و خلاء‌های امنیتی سیستم هدف، سوء استفاده می‌کنند. از آن‌جا که از بین بردن کامل خطاهای نرم افزاری امری غیرممکن است، تمامی نرم افزارها دارای خلاءهای امنیتی می‌باشند که به آن آسیب‌پذیری نرم افزار اتلاق می‌شود. بنابراین پژوهشگران سعی در یافتن این نقاط آسیب پذیر داشته تا پس از شناسایی راه‌های نفوذ به سیستم، توسط روش‌های پیشگیرانه یا مقابله، حفاظت سیستم را تامین نمایند.
هر لغت‌نامه، معنی و مفهومی برای نفوذ، ارائه کرده است. در دنیای کامپیوتر بر سر معنی یا معانی نفوذ بحث‌های زیادی وجود دارد. بسیاری نفوذ را در برگیرنده حملات ناموفق می‌دانند، در حالی که سایرین، تعاریف مجزایی برای نفوذ و حمله قائل هستند. می‌توان نفوذ را به این صورت تعریف کرد: “مجموعه ای فعال از رخدادهای مرتبط با یکدیگر که هدف آنها، دسترسی غیر مجاز به اطلاعات، تغییر در اطلاعات و یا صدمه زدن به سیستم به نحوی است که سیستم را غیر قابل استفاده بکند. این تعریف هم شامل تلاش های موفق و هم تلاش های ناموفق است”.

فصل 1- مقدمه

فصل 2- تعریف مسئله

فصل 3- مفاهيم اوليه

فصل 4- شرح روش پیشنهادی و بررسی نتایج

فصل 5- فصل پنجم(نتیجه گیری)

 

توجه : در صورت نیاز به پایان نامه، پروپوزال یا شبیه سازی مشابه با این محصول و همچنین اصلاحات پس از خرید سمینار  فوق کافی است با تیم پشتیبانی “ناب لرنینگ” از طریق تلگرام یا واتساپ ارتباط برقرار نمایید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
  • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.