سمینار ترکیب چارچوب اسکرام و آنتولوژی جهت بهبود نیازمندی های نرم افزار


در حال بارگذاری
---
ندارد
فایل Word ,Pdf
دارد
۲۸۶,۸۰۰ تومان
خرید

این سمینار با موضوع “ترکیب چارچوب اسکرام و آنتولوژی جهت بهبود نیازمندی های نرم افزار ” می باشد. فایل word, pdf پس از خرید محصول، قابل دانلود است. همچنین تعداد صفحات این سمینار 115صفحه شامل 4 فصل ، با رعایت قالب استاندارد دانشگاه می باشد. کلیه نکات نگارشی مطابق با استاندارهای پژوهشی انجام شده است، به طوری که فهرست مطالب، اشکال و جداول به صورت خودکار قابل تغییر و آپدیت است.

 

امکانات اصلی این سمینار پس از خرید عبارتند از:
_ امکان دانلود فایل Word سمینار
_ امکان دانلود فایل Pdf سمینار

 

چکیده:
وب معنایی نسل دوم وب، یک فناوری امیدوارکننده بسترهای نرم افزاری است که به اشتراک‌گذاری و استفاده ی مجدد از داده های نرم افزاری کمک می کند. هستان شناسی یک عنصر اصلی از وب معنایی هست که مجموعه ای از اصول اولیه برگرفته از یک دامنه ی دانش را تعریف می کند. هدف اصلی از وب معنایی و هستان شناسی ادغام داده های ناهمگون و ایجاد قابلیت همکاری بین سامانه های مختلف است. امروزه با توجه به پيچيده بودن فرآيند توسعه ی نرم‌افزار، محققان به منظور کوتاه شدن زمان و هزينه ی توسعه، به دنبال بهبود این فرآيند مي‌باشند. بدین منظور استفاده از هستان شناسی ها ممکن است مفید باشد، هستان ‌شناسی واژه ای است که موضوع بسیاری از مطالعات است. یک مفهوم مهم در علوم کامپیوتر جهت ارایه ی دانش نرم افزاری و استدلال در مورد پردازش آن است. هستان‌ شناسی مهندسی نرم افزار در تعریف اطلاعات، برای تبادل معنایی چارچوب اطلاعات پروژه کمک می کند. هستان شناسی در حوزه ی مهندسی نرم افزار، با ارایه ی رسمی دامنه ی دانش، کسب دانش در این زمینه را بهبود می-بخشد. در فرمت مبتنی بر کدگذاری XML ، هستان شناسی به منظور تسهیل محل منابع مهندسی نرم افزار، به راحتی توسط سامانه ی مدیریت دانش، سامانه ی خبره و یا مرورگر، ممکن است در وب معنایی ایجاد شود. هستان شناسی با تعریف مشترک از واژگان و چارچوب در میان کاربران، می تواند برنامه های کاربردی در حال توسعه ی نرم افزاری را بهبود بخشد و نقش عمده ای در رشته ی مهندسی نرم افزار ایفا می-کند. بنابراین هستان شناسی به عنوان یک راه امیدوارکننده برای غلبه بر بسیاری از چالش های مهندسی نرم افزار به رسمیت شناخته شده است.

مقدمه:
مهندسی نرم افزار به کارگیری روشی نظام مند، با قاعده و قابل سنجش جهت توسعه، اداره و نگهداری نرم افزار است. اگرچه ادعای توسعه ی نرم افزار به عنوان یک نظام مهندسی موضوع بحث های جاری است ولی شکی نیست که توسعه ی نرم افزار در طول سه دهه ی گذشته دچار تغییرات بنیادی شده است . این ادعا برای ظهور فناوری ها و پیچیدگی های روش های جدید هم صحیح است . باتوجه به اینکه فرآیند توسعه ی یک سامانه ی نرم افزاری بر حسب تعداد نیازمندی های کاربردی و غیرکاربردی مورد نیاز به منظور پشتیبانی، پیچیده تر می شود. همچنین کیفیت پایین نرم افزار می تواند تأثیر بدی روی عملکرد این سامانه ها در بسیاری از کاربردهای حساس بگذارد. علاوه بر این، کیفیت پایین نرم افزار، هزینه ی نگهداری نرم افزار را افزایش می دهد . مهندسي نرم افزار هستان شناسی محور ، روشی برای توسعه می باشد که از هستان شناسی به عنوان ابزار اصلی برای انجام اکثر عملیات استفاده می کند. این عملیات می تواند از محدوده ی سامانه ی مدل سازی، نمونه ی توسعه ی نرم افزاری و در برخی موارد، تولید نرم افزار باشد . سه کاربرد مهم و اصلی هستان شناسی ها به ترتیب عبارتند از: کمک به ارتباطات بین انسان ها، امکان ایجاد و ارتباط بین سامانه های نرم افزاری، بهبود طراحی سامانه های تجاری و همچنین بهبود کیفیت فرآیند توسعه ی نرم افزار می باشد .

 

توجه : در صورت نیاز به پایان نامه، پروپوزال یا شبیه سازی مشابه با این محصول و همچنین اصلاحات پس از خرید سمینار  فوق کافی است با تیم پشتیبانی “ناب لرنینگ” از طریق تلگرام یا واتساپ ارتباط برقرار نمایید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
  • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.