سمینار روشي جدید برای بهبود کیفیت سرویس TCPدر شبکه های حسگر بی سیم با استفاده از ویژگي های صف بندی گره ها


در حال بارگذاری
--
ندارد
Word , PDF
دارد
۱۹۰,۸۰۰ تومان
خرید

این سمینار با موضوع “روشي جدید برای بهبود کیفیت سرویس TCP  در شبکه های حسگر بی سیم با استفاده از ویژگي های صف بندی گره ها” می باشد. فایل word, pdf پس از خرید محصول، قابل دانلود است. همچنین تعداد صفحات این سمینار 67 صفحه شامل 2 فصل اولیه، با رعایت قالب استاندارد دانشگاه می باشد. کلیه نکات نگارشی مطابق با استاندارهای پژوهشی انجام شده است، به طوری که فهرست مطالب، اشکال و جداول به صورت خودکار قابل تغییر و آپدیت است.

امکانات اصلی این سمینار پس از خرید عبارتند از:

  1. امکان دانلود فایل Word سمینار فصل 1و2
  2. امکان دانلود فایل Pdf سمینار فصل 1و2

قسمتی از مقدمه:

شبکه های حسگر بی سیم باتوجه به مقرون به صرفه بودن و تبادل ارتباطات سریع و آسان آن امروزه در بسیاری از کاربرد ها در محیط های مختلف استفاده میشوند. شبکه های بی سیم از تعداد گره های حسگر زیادی که انرژی محدودی دارند تشکیل شده اند، از موضوعات مهمی که در پیش داریم اینست که این شبکه ها از نظر انرژی علاوه بر اینکه بهینه سازی شوند، بلکه باید همواره طول عمر افزایش یافته و استفاده کاربردی بیشتری از این شبکه ها شود، پس بحث خوشه بندی پیش می آید که باعث بالا رفتن بهره وری شبکه حسگر بی سیم می شود.

بیان مسئله:

شبکه های بی سیم سنتي برای عملکردشان نیاز به یك زیرساخت شبکه ثابت و یك مرکز مدیریت دارند در حالي که شبکه های موردی و شبکه های حسگر موردی شبکه هایي هستند که در آنها هیچ زیرساخت از پیش تعریف شده ای برای برقراری ارتباط بین گره ها وجود ندارد. هر گره قابلیت مسیریابي را داراست. در عین حال، قادراست در هر جهتي حرکت کند و همچنین به گره های دیگر نیز متصل شود. به همین دلیل، اطلاعات ارسالي از یك گره به گره دیگر بدلیل فاصله دو گره مزبور ممکن است در صورت نیاز از چند گره دیگر عبور کند. در نتیجه، این شبکه ها را شبکه های بیسیم چندگامي نیز مي نامند. شبکه های حسگر موردی بیسیم یك تنوع و بهره مندی بي نظیری برای محیط های خاص و کاربردهای خاص ارائه مي دهد و آن اینکه از آنجایي که نیاز به هیچ زیرساخت خاصي نیست در هرجا، هر زمان مي توان چنین شبکه هایي ایجاد و از آنها استفاده کرد.

اهمیت و ضرورت تحقیق

شناخت و بررسی شبکه های حسگر بی سیم ضرورت فراوانی دارد چرا که فناوري شبكه هاي حسگر، يكي از فناوري هاي كليدي براي آينده است، به گونه اي كه مي توان آن را پراهميت ترين فناوري ها براي قرن 21 دانست. يك شبكه حسگر، ساختاري متشكل از اجزاي حس كننده، محاسبه كننده و مخابراتي است كه به يك مدير، اجازه مشاهده و تنظيم مشاهدات را مي­دهد و همچنين عكس العمل نشان دادن در برابر رويدادهايي كه در يك ناحيه مشخص اتفاق ميافتد را ساده تر مي سازد. سيستم هاي حسگر شبكه شده، امروزه به صورت يك تكنولوژي بسيار مهم كه در سال هاي آينده آرايش هاي مختلفي را تجربه خواهند كرد قابل بررسي براي كاربران خواهند بود. حسگرهای هوشمند می توانند در هوا، در زمین، زیر آب، در داخل وسائل نقلیه و حتی در داخل ساختمان ها نیز به کار برده شوند.

توجه: در صورت نیاز به پایان نامه، پروپوزال یا شبیه سازی مشابه با این محصول و همچنین اصلاحات پس از خرید سمینار فوق کافی است با تیم پشتیبانی “نابلرنینگ” از طریق واتساپ یا تلگرام ارتباط برقرار نمایید.

 

 

 

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
  • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.