سمینار زمان بندی کارها در سیستم های چند پردازنده ای


در حال بارگذاری
--
ندارد
Word , PDF
دارد
۱۹۶,۶۸۰ تومان
خرید

این سمینار با موضوع ” زمان بندی کارها در سیستم های چند پردازنده ای” می باشد. فایل word, pdf پس از خرید محصول، قابل دانلود است. همچنین تعداد صفحات این سمینار 40 صفحه شامل 4 فصل ، با رعایت قالب استاندارد دانشگاه می باشد. کلیه نکات نگارشی مطابق با استاندارهای پژوهشی انجام شده است، به طوری که فهرست مطالب، اشکال و جداول به صورت خودکار قابل تغییر و آپدیت است.

 

امکانات اصلی این سمینار پس از خرید عبارتند از:
_  امکان دانلود فایل Word سمینار
_ امکان دانلود فایل Pdf سمینار

 

چکیده

سیستم­های چندپردازنده، سیستم­هایی با بیش از یک پردازنده هستند. امروزه با گسترش روزافزون حجم محاسبات، نیاز به سیستم­های چندپردازنده­ای به شدت احساس می­شود. زمان­بندی در سیستم­های چندپردازنده­ای، مسأله مهمی به شمار می­رود و در حالت کلی جزء مسائل NP-Hard است. در این تحقیق به بررسی برخی روش­های ارائه شده در زمینه زمانبندی کارها در سیستم­های چندپردازنده­ای پرداخته شده است.

مقدمه

کارهای محاسباتی پیچیده نمی­توانند در بازه زمانی قابل قبول بر روی یک پردازنده اجرا شوند و به همین دلیل باید به زیرکارهای کوچکتر تقسیم شوند و با زمان­بندی مناسب و  اختصاص دادن آن­ها به یک سیستم چندپردازنده­ای، زمان انجام کلیه کارها کاهش یابد. مسأله زمان­بندی کارها در سیستم­های چندپردازنده­ای به دلایل استفاده بهینه از پردازنده­ها و صرف زمان کمتر، دارای اهمیت ویژه­ای است. این مسأله از رده مسائل سخت است و به دست اوردن جواب بهینه دارای پیچیدگی زمانی بالایی است. بنابراین از روش­های ابتکاری برای حل این مسائل استفاده می­گردد. در این تحقیق قصد داریم به بررسی روش­های ارائه شده در زمینه زمان­بندی سیستم­های چندپردازنده­ای، چالش­ها و ارائه راهکارها بپردازیم.

 

توجه : در صورت نیاز به پایان نامه، پروپوزال یا شبیه سازی مشابه با این محصول و همچنین اصلاحات پس از خرید سمینار  فوق کافی است با تیم پشتیبانی “ناب لرنینگ” از طریق تلگرام یا واتساپ ارتباط برقرار نمایید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
  • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.