سمینار نرم افزار تلفنی مبتنی بر ویپ فری سوئیچ


در حال بارگذاری
--
ندارد
Word , PDF
دارد
۲۲۰,۶۸۰ تومان
خرید

این سمینار با موضوع “ نرم افزار تلفنی مبتنی بر ویپ فری سوئیچ” می باشد. فایل word, pdf پس از خرید محصول، قابل دانلود است. همچنین تعداد صفحات این سمینار 97 صفحه شامل 4 فصل ، با رعایت قالب استاندارد دانشگاه می باشد. کلیه نکات نگارشی مطابق با استاندارهای پژوهشی انجام شده است، به طوری که فهرست مطالب، اشکال و جداول به صورت خودکار قابل تغییر و آپدیت است.

 

امکانات اصلی این سمینار پس از خرید عبارتند از:
_  امکان دانلود فایل Word سمینار
_ امکان دانلود فایل Pdf سمینار

 

چکیده

خدماتی که باعث بوجود آمدن ارزش بیشتری برای تلفن نسب به حالت پاینه آن شوند، خدمات ارزش افزوده محسوب می شوند که سیستم نرم افزاری مبتنی بر ویپ فری سوئیچ با هدف یک سرویس ارزش افزوده تلفنی، تولید و ارائه شده است. در این سمینار، از نرم افزار تولید داخلی و  کد باز فری سوئیچ و لاینفون مبتنی بر ویپ جهت افزایش کیفیت ارسال رسانی های صوتی و تصویری و ارائه یک سیستم نرم افزاری ارزش افزوده استفاده شده است.

در این تحقیق، با بکارگیری از هسته ای قدرتمند فری سوئیچ و سایر نرمافزارهای تلفنی متن باز ، سعی شده است که مشکلات دیگر نرم افزارهای مختلفی که در بازار ارائه گردیده است، حل شده و با رفع محدودیت های دیده شده در دیگر نرم افزارهای مشابه، به یک سیستم قابل اعتماد جهت بکارگیری در شرکت ها و سازمان های دولتی تبدیل گردد.در نهایت به قابلیت های مهمی مثل مرکز تماس ویپ قدرتمند ( مبتنی بر نرم افزار کدباز فری سوئیچ  )، سرویس پاسخگویی/ اطلاع رسانی خودکار تلفنی مبتنی بر ویپ در فری سوئیچ، ارائه یک سرویس پاسخگویی/ اطلاع رسانی خودکار پیام کوتاه دست یافته ایم.

مقدمه

ارتباطات یکی از نيازهای حياتی بشريت است و انسان همواره به دنبال ابداع فن آورهائی بوده است که بتواند با استفاده از آنها با ساير همنوعان خود ارتباط برقرار نمايد . در گذشته ای نه چندان دور که انسان استفاده از اينترنت را تجربه نکرده بود ، ارتباطات محاوره ای صرفا از طريق تلفن و به کمک خطوط PSTN ، انجام می گرديد .

در سيستم فوق ، سيگنال های صوتی آنالوگ با استفاده از کابل های مسی حمل و مبادله داده خصوصا در مسافت های طولانی گرانقيمت و ارتباطات دوسويه ويديوئی رويائی بيش نبود. در ساليان اخير ما شاهد اتفاقات جالبی بوده ايم که هر يک به سهم خود تاثيری غيرقابل انکار در حيات بشريت داشته اند .

 

توجه : در صورت نیاز به پایان نامه، پروپوزال یا شبیه سازی مشابه با این محصول و همچنین اصلاحات پس از خرید سمینار  فوق کافی است با تیم پشتیبانی “ناب لرنینگ” از طریق تلگرام یا واتساپ ارتباط برقرار نمایید.

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
  • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.