پروژه طبقه بندی صدفهای آبالون با استفاده از الگوریتم آدابوست (ADABOOST) در وکا


در حال بارگذاری
۶۳,۳۶۰ تومان
خرید

پروژه طبقه بندی صدفهای آبالون با استفاده از الگوریتم آدابوست (ADABOOST) در وکا:

این پروژه به طبقه بندیصدفهای آبالونبا استفاده از الگوریتم آدابوست (ADABOOST)در نرم افزار داده کاویوکامی پردازد.الگوریتم یادگیریآدابوست (ADABOOST) یکی از پرکاربردترین الگوریتم های داده کاوی است که درزمینه طبقه بندی،طبقه بندیو غیره در حوزه های مختلف داده های ازجملهصدفهای آبالونکاربردهای فراوانی دارد.دراین پروژه نیز از الگوریتمآدابوست (ADABOOST) برای طبقه بندیصدفهای آبالوناستفاده شده است.

در این پروژه،روش مدل سازی در وکا ازطریق محیطKnowledge Flowصورت گرفته است. کلیه کنترل های استفاده شده در مدلسازی وکا به صورت فیلم تهیه شده ودر اختیار شما قرار میگیرد. نحوی مدلسازیصدفهای آبالوندرنرم افزارwekaبدین صورت است که:

 • ابتدا دیتاست مربوطه به صورت ARFFبه نرم افزار وکا ازطریق کنترل ARFFLoader بارگذاری میگردد.
 • مرحله بعد میبایست ویژگی هدف که همان ویژگی کلاس یاLabelاست را انتخاب نمود. این فرآیند ازطریق کنترل ClassAsignerانجام میشود.
 • سپس میبایست نحوه انتخاب داده های Test وداده هایTrainرا تعیین نمود. دراین مدل سازی ازنحوه ی نمونه گیری CrossValidationFoldMaster استفاده میگردد. بدین منظورکنترل CrossValidationFoldMaster را به صفحه اضافه نموده وخروجی کنترل ClassAsignerرابه ورودی این کنترل وصل میکنیم.
 • در مرحله بعد میبایست خروجی این کنترل به الگوریتمآدابوست (ADABOOST) وصل گردد. بدین منظور ازتب Classifier الگوریتم آدابوست (ADABOOST) را انتخاب نموده وبه صفحه اضافه میکنیم. پس از آن نیز داده های آموزشی وآزمایشی را بصورت مجزا به الگوریتمآدابوست (ADABOOST) ایمپورت می گردد.
 • درمرحله بعد باید عملکرد الگوریتم آدابوست (ADABOOST) را ارزیابی نمود.بدین منظور میبایست کنترلClassifier Performance Evaluator را به مدل اضافه نموده وخروجی الگوریتم را به آن متصل کنیم.
 • درمرحله آخر یک کنترل Text viewerرابه مدل اضافه میکنیم تا نتایج رابصورت متنی نمایش دهد.

بنابراین در قالب ۶ مرحله فرآیند طبقه بندیصدفهای آبالونباکمک الگوریتمآدابوست (ADABOOST) انجام شده است. لازمبه ذکراست که همراه این مدلسازی یکفیلم از نمونه مدلسازی ویک داکیومنت کامل از مراحلطبقه بندی پس از خرید تحویل میگردد.

امکانات پروژه صدفهای آبالون:

 1. امکان دانلوداصل مدل تهیه شده با نرم افزار داده کاوی وکا
 2. تحویل فیلم ازنحوه مدلسازی با وکا
 3. تحویل داکیومنت ازمراحل انجام شبیه سازی
 4. تحویل خروجی های تولید شده از مدل سازی در قالب شکل

نکته: درصورت نیاز به طراحی ومدلسازی پروژه های مشابه کافی است درخواست خود را در “اپلیکیشن تلگرام” یا”سفارش آنلاین” ثبت نمایید،درخواست شما در کمتراز نیم ساعت پاسخ داده خواهد شد.

  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
 • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.