پروپوزال طراحی یک سیستم پیشنهاد دهنده مبتنی بر الگوریتم بهینه سازی PSO در اینترنت اشیا (IoT)


در حال بارگذاری
--
بانک اطلاعاتی ندارد
داکیومنت دارد
فایل word,pdf
۲۶۹,۶۰۰ تومان
خرید

پروپوزال طراحی یک سیستم پیشنهاد دهنده مبتنی بر الگوریتم بهینه سازی PSO در اینترنت اشیا (IoT)

 

موضوع اصلی این پروپوزال ” طراحی یک سیستم پیشنهاد دهنده مبتنی بر الگوریتم بهینه سازی PSO در اینترنت اشیا (IoT)” است. تعداد صفحات پروپوزال 14 صفحه با رعایت قالب استاندارد فرم دانشگاه می باشد. کلیه نکات نگارشی مطابق با استاندارهای پژوهشی انجام شده است.

بخشی از بیان مسئله تحقیق:

اینترنت اشیا موج بعدی انقلاب صنعت می­باشد که خدمات بسیاری از جمله مراقبت­های بهداشتی شخصی و نظارت بر انرژی سبز را شامل می­شود. درواقع می­توان گفت که اشیا داده به ارتباط اشیای مختلف از طریق اینترنت و برقراری ارتباط با یکدیگر می­پردازد که منجر به فراهم‌کردن تجربه کاراتر و هوشمند‌تر شود. اینترنت اشیا تلاش دارد تا بصورت انحصاری از طریق اینترنت و بر اساس پروتکل­های ارتباطی استاندار، اشیا را به یکدیگر متصل کند[1،2].

به علت گسترش اینترنت و در آینده اینترنت اشیاء، ضرورت استفاده از سیستم­های توصیه­گر برای فیلتر کردن اطلاعات تا حد زیادی افزایش یافته است[3،4]. برخی شرکت­های بزرگ مانند نت فیکس و آمازون که به صورت آنلاین می­باشند از این سیستم برای سازگار کردن پیشنهادهای خود در شبکه اینترنت اشیاء استفاده می­کنند. نسل جدیدی از سیستم­های توصیه­گر در حال وارد شدن به بازار است که می­توان گفت در آینده تاثیر بسیار مهمی روی زندگی مردم خواهد گذاشت. این سیستم­های توصیه­گر بر اساس معماری شبکه اینترنت اشیاء کار می­کنند. می­توان گفت مهمترین مسئله در سیستم توصیه­گر سازگار کردن و بهینه کردن اطلاعات درست در شبکه اینترنت اشیاء است. سیستم­های توصیه­گر، شاخه­ای از سیستم­های بازیابی وتطبیق اطلاعات می­باشند كه با شناسایی علاقمندی­ها و نیازمندی­های كاربر، به آن­ها در دستیابی به اطلاعات یا خدمات مورد نظر در میان حجم انبوهی از انتخاب كمك می­كنند. عدم وجود داده كافی و پراكندگی داده­ها، از جمله چالش­های پردازش توصیه برای سیستم­های توصیه­گر در اینترنت اشیاء می­باشد. سیستم­های توصیه­گر تلاش می­کنند علایق کاربر را حدس بزنند و سپس نزدیکترین و مناسب­ترین کالا به سلایق کاربر را به آن پیشنهاد دهند[5].

هدف پژوهش:

برخی از مهمترین اهداف این پژوهش به شرح ذیل است:

 • ارائه یک سیستم توصیه­گر برای پیشنهاد سرویس­ها و خدمات به کاربران و ارائه پیشنهادی مناسب با معیار حداقل تعداد انطباق.
 • ارائه یک مدل برای نمره‌دهی و ارزیابی یک سیستم سازمانی بر‌اساس نظر مشتریان در سیستم‌های توصیه‌گر در شبکه IOT
 • ارائه سیستم ترکیبی با استفاده از قواعد انجمنی و PSO با ورودی­های سرعت خدمات‌دهی به مشتریان، کیفیت خدمات الکترونیکی و اینترنتی، خدمات ویژه به مشتریان و خروجی نمره به سیستم و سازمان مورد مطالعه
 • ارائه یک نرم افزار برای نمره‌دهی و تعیین کیفیت یک سازمان با فیدبک‌گیری از نظرات مشتری نسبت به عملکرد سازمان مورد مطالعه با طراحی بر مبنای سیستم‌های توصیه‌گر.

 

امکانات اصلی این پروپوزال پس از خرید عبارتند از:

 • امکان دانلود فایل Word پروپوزال
 • امکان دانلود فایل Pdf پروپوزال

توجه در صورت نیاز به پایان نامه، سمینار، شبیه سازی و نگارش مقاله جدید مشابه با موضوع این پروپوزال کافیست با تیم پشتیبانی ما از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت نابلرنینگ تماس برقرار نمایید.

  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
 • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.