پروپوزال ارائه یک سیستم انتقال ویدئو مبتنی بر نرخ پایین بیت در اینترنت اشیا (IoT)


در حال بارگذاری
--
بانک اطلاعاتی ندارد
داکیومنت دارد
فایل word,pdf
۲۶۱,۲۰۰ تومان
خرید

پروپوزال ارائه یک سیستم انتقال ویدئو مبتنی بر نرخ پایین بیت در اینترنت اشیا (IoT)

 

موضوع اصلی این پروپوزال ” ارائه یک سیستم انتقال ویدئو مبتنی بر نرخ پایین بیت در اینترنت اشیا (IoT)” است. تعداد صفحات پروپوزال 9 صفحه با رعایت قالب استاندارد فرم دانشگاه می باشد. کلیه نکات نگارشی مطابق با استاندارهای پژوهشی انجام شده است.

بخشی از بیان مسئله تحقیق:

با رشد اینترنت اشیاء، حسگر‌های شبکه شده، تمامی جوانب زندگی انسان‌ها، حیوانات، گیاهان و اشیاء را تحت تأثیر قرار داده‌اند. حسگرهای هوشمند باعث شده که اکثر فعالیت‌ها در این نوع شبکه‌ها بدون دخالت انسان انجام شود. درنتیجه حسگرهای هوشمند باعث به وجود آمدن ویژگی جدید بنام هوشمندی فراگیر در اینترنت اشیاء شده است. [1] انتظار می‌رود که شبکه‌های حسگر بی‌سیم در اکثر سخت‌افزارهای کاربردی جدید مانند پزشکی، کشاورزی، نظامی و غیره مورداستفاده قرار گیرند. تحقیقات درزمینه این سیستم‌ها خیلی ضروری است. مشکل موجود بر روی سیستم‌های چندرسانه‌ای این است که انتقال داده باید بر روی یک کانال با پهنای باند محدود انجام شود. همچنین توان مصرفی بالای 802.11 نیز یکی دیگر از موانع این سیستم است [3,7].

بر این اساس راه‌حل‌های جدیدی مانند 802.11 n پیشنهاد شد که هنوز استاندارد نشده‌اند. چالش بزرگ در چنین محیطی محدود بودن پهنای باند و محدود بودن دسترسی به توان الکتریکی می‌باشد. راه‌حل‌هایی ارائه‌شده که یکی از آن‌ها، تركيب كردن طراحی بین لایه‌اي و اولویت‌بندی است و راه‌های دیگر هم علاوه بر اين، ارائه‌شده که بتواند شبکه‌های مختلف را کنترل كند تصميم داريم در اين پايان‌نامه روش انتقال ویدئویی تطبیقی بین لایه‌ای چند گامی مبتنی بر نرخ پایین بیت در شبکه‌های حسگر بی‌سیم بهبود حاصل شود. در این پایان‌نامه، يك روش بر اساس‌ استاندارد 802.15.4، ترافيك ويدئويي مقیاس‌پذیر توسط نودها را به نود گیرنده اصلی انتقال می‌دهد را موردبررسی و بهبود قرار می‌گیرد [17,18].

هدف پژوهش:

برخی از مهمترین اهداف این پژوهش به شرح ذیل است:

1-جمع‌آوری و ارسال داده‌های تصويري در میدان‌های جنگي جهت شناسايي و بررسي آماري تجهيزات و نيروي دشمن

2- مانيتور كردن محیط‌زیست مانند بررسی وضعيت آب‌وهوای جوي محيط و وضعيت ظاهري آن به‌خصوص محيط سرسبز و جنگلي، بررسي رشد و نمو گياهان و موجودات و موقعیت‌یابی و پيگردي موجودات زنده در محیط‌زیست

3-كاربردهاي مختلف درزمینه پزشكي جهت آگاهي از وضعيت جسماني بيمار

4- جمع‌آوری و ارسال داده‌های تصويري در بدن انسان

 

امکانات اصلی این پروپوزال پس از خرید عبارتند از:

  • امکان دانلود فایل Word پروپوزال
  • امکان دانلود فایل Pdf پروپوزال

توجه در صورت نیاز به پایان نامه، سمینار، شبیه سازی و نگارش مقاله جدید مشابه با موضوع این پروپوزال کافیست با تیم پشتیبانی ما از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت ماکان تزیز تماس برقرار نمایید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
  • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.