سمینار احراز هویت چند عاملی


در حال بارگذاری
---
ندارد
فایل Word ,Pdf
دارد
۱۹۰,۸۰۰ تومان
خرید

این سمینار با موضوع “احراز هویت چند عاملی ” می باشد. فایل word, pdf پس از خرید محصول، قابل دانلود است. همچنین تعداد صفحات این سمینار 26 صفحه شامل 4 فصل ، با رعایت قالب استاندارد دانشگاه می باشد. کلیه نکات نگارشی مطابق با استاندارهای پژوهشی انجام شده است، به طوری که فهرست مطالب، اشکال و جداول به صورت خودکار قابل تغییر و آپدیت است.

 

امکانات اصلی این سمینار پس از خرید عبارتند از:
_ امکان دانلود فایل Word سمینار
_ امکان دانلود فایل Pdf سمینار

چکيده
احراز هویت تاییدی بر این است که کاربر‌‌ همان فردی است که ادعا می‌کند و در حقیقت بررسی می‌کند که شناسه کاربر معتبر است یا معتبر نیست.
احراز هویت چند عاملی بدین معنا است که برای احراز و تایید هویت کاربر از بیش از یک عامل استفاده می‌شود که یکی از این عوامل استفاده از یک فاکتور بایومتریک بهمراه دیگر عوامل میباشد.
احراز هویت یکی از مهمترین مباحث در حوزه امنیت سیستم های کامپیوتری می باشد. سیستم شخصی شما ، نرم افزارهای کاربردی ، وب سایت ها و هر چیزی که نیاز به شناسایی شما برای تعیین سطوح دسترسی داشته باشد به احراز هویت نیاز دارد تا در وهله اول بدانند دسترسی مورد نظر را به چه کسی بایستی ارائه دهد.

مقدمه
شناسایی و احراز هویت دو هسته اصلی در بیشتر سیستم های کنترل دسترسی هستند. شناسایی عملی است که یک کاربر برای معرفی خود به یک سیستم اطلاعاتی استفاده می کند که معمولا در قالب یک شناسه ورود وجود دارد . شناسایی در حقیقت برای پاسخگویی کاربر به اعمالی است که وی بر روی سیستم انجام می دهد ، یعنی شناسایی در دنیای فناوری اطلاعات برابر با قابلیت حسابرسی به فعالیت های کاربران در سیستم های اطلاعاتی است . احراز هویت تاییدی بر این است که کاربر همان فردی است که ادعا می کند و در حقیقت بررسی می کند که شناسه کاربر معتبر است یا معتبر نیست.معمولا احراز هویت توسط رمز عبور کاربران در شبکه انجام می شود

 

توجه : در صورت نیاز به پایان نامه، پروپوزال یا شبیه سازی مشابه با این محصول و همچنین اصلاحات پس از خرید سمینار  فوق کافی است با تیم پشتیبانی “ناب لرنینگ” از طریق تلگرام یا واتساپ ارتباط برقرار نمایید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
  • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.