پروپوزال یک مدل مبتنی بر ترکیب روشهای یادگیری ماشین جهت طبقه بندی مشتریان بانک ملت


در حال بارگذاری
--
بانک اطلاعاتی ندارد
داکیومنت دارد
فایل word,pdf
۲۵۵,۲۰۰ تومان
خرید

پروپوزال یک مدل مبتنی بر ترکیب روشهای یادگیری ماشین جهت طبقه بندی مشتریان بانک ملت

 

موضوع اصلی این پروپوزال ” یک مدل مبتنی بر ترکیب روشهای یادگیری ماشین جهت طبقه بندی مشتریان بانک ملت” است. تعداد صفحات پروپوزال 9 صفحه با رعایت قالب استاندارد فرم دانشگاه می باشد. کلیه نکات نگارشی مطابق با استاندارهای پژوهشی انجام شده است.

بخشی از بیان مسئله تحقیق:

پیشرفت هایی در تکنولوژی باعث ایجاد روابط بازاریابی شده است که در سال های اخیر این خود گویای یک واقعیت است. تکنولوژی هایی از جمله انبار داده، داده کاوی، و نرم افزارهای مدیریتی، مدیریت ارتباط با مشتری را به محیطی تبدیل کرده است که بنگاه ها می توانند مزیت رقابتی را کسب کنند. به ویژه از طریق داده کاوی استخراج پیش بینی اطلاعات پنهان از پایگاه داده های بزرگ، سازمان ها می توانند مشتریان ارزشمند را شناسایی و رفتارهای آینده را پیش بینی کند(Chris Rygielski & Jyun-Cheng Wang & David C. Yen, 2002).

دسترسی گسترده به مقدار بسیار عظیمی از داده ها و نیاز به تبدیل داده ها از جمله به دانش تشویق صنعت فناوری به استفاده از داده کاوی است. در صنعت بانکداری درک نیاز به تکنیک هایی مانند داده کاوی آغاز شده است که می تواند به آنها در رقابت در بازار کمک کند. بانک های پیشرو از ابزار داده کاوی برای تقسیم بندی مشتری و سودآوری، اعتبار حساب، پیش بینی پیش فرض پرداخت، بازاریابی، شناسایی معاملات جعلی و … استفاده می کنند(Kazi Imran Moin & Dr. Qazi Baseer Ahmed,2012). در سال های اخیر داده کاوی در برنامه های مختلف CRM محبوبیت بدست آورده است و مدل طبقه بندی یک تکنیک مهم داده کاوی در این عرصه است(Femina Bahari T& Sudheep Elayidom M,2015).

 

هدف پژوهش:

برخی از مهمترین اهداف این پژوهش به شرح ذیل است:

 1. ایجاد روابط قوی با مشتریان هدف.
  2. نزدیک شدن به مشتریان هدف در هر کانال تماس.
  3. بهینه سازی سهم یک شرکت سرمایه گذاری.

امکانات اصلی این پروپوزال پس از خرید عبارتند از:

 • امکان دانلود فایل Word پروپوزال
 • امکان دانلود فایل Pdf پروپوزال

توجه در صورت نیاز به پایان نامه، سمینار، شبیه سازی و نگارش مقاله جدید مشابه با موضوع این پروپوزال کافیست با تیم پشتیبانی ما از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت نابلرنینگ تماس برقرار نمایید.

  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
 • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.