دیتاست نشانه های زبان استرالیا (با کیفیت بالا)


در حال بارگذاری
۳۸,۲۰۰ تومان
خرید

دیتاست نشانه های زبان استرالیا (با کیفیت بالا)

این پروژه مربوط به دیتاست شانه های زبان استرالیا (با کیفیت بالا) می باشد.داده ها با استفاده از یک راه اندازی که شامل:

– دو فناوری ابعاد پنجم (۵(DT  دستکش، یک راست و یک سمت چپ

– دو ترتیب موقعیت مکانی موقعیت دوقلوهای گله پرندگان، یکی به هر دست متصل است

– کارت سریال چهار پورت برای مقابله با چهار منبع داده

– یک کامپیوتر (۱۲۸ مگابایت رم، اینتل پنتیوم دوم ۲۶۶ مگاهرتز) استفاده شد

از لحاظ کیفیت داده ها، سیستم Flock بسیار برتر از سیستم نینتندو بود که از همان اهدا کننده نیز موجود بود. در ابتدا این سیستم دو طرفه بود. در مرحله دوم، هر ردگیر موقعیتی ۶ درجه آزادی را فراهم می کند – یعنی رول، زمین و ریزش و همچنین x، y و .z دستکش همچنین دارای پنج انگشت کامل از داده ها است. اما پیشرفت های بزرگ در حل و فصل بود – هم دقت و هم زمان. موقعیت و جهت گیری به دقت ۱۴ بیتی تعریف شد، اطلاعات موقعیت را با یک خطای موضعی معمولی کمتر از یک سانتی متر و زاویه کمتر از نصف درجه یک تعریف می شود. خم شدن انگشت با ۸ بیت در هر انگشت اندازه گیری شد، احتمالا ۶ بیت زمانی که کالیبراسیون دستکش استفاده می شد. نرخ تازه سازی سیستم کامل نزدیک به ۱۰۰ فریم در ثانیه بود؛ و تمام سیگنال های نویز به مراتب کمتر از داده های نینتندو بود.

نمونه هایی از تک تک امضاکنندگان (یک امضا کننده محلی (Auslan  طی یک دوره نه هفته جمع آوری شد. در کل، ۲۷ نمونه در هر نشانه و مجموع ۲۵۶۵ نشانه جمع آوری شد. میانگین طول هر علامت تقریبا ۵۷ فریم بود.

فایل شامل ۹ subdirectories tctodd1-9 است. هر دایرکتوری شامل ۳ نمونه از هر علامت است که در یک روز متفاوت گرفته شده است. در مجموع ۹۵ علامت مختلف وجود دارد که ۲۷ نمونه در هر نشانه وجود دارد. علائم توسط یک داوطلب امضا کننده بومی ارائه شد.

هر فایل شامل یک دنباله از خطوط است. هر خط از ۲۲ عدد جدا شده از فضای خالی نشان دهنده ۲۲ کانال اطلاعات است. لیست کانال ها را می توان در فایل توضیحات دامنه یافت.

تعداد نمونه ها:

۲۵۶۵ نمونه

تعداد ویژگی ها:

۲۲ ویژگی

داده های پرت:

این دیتاست فاقد داده های پرت یا Missing Values میباشد.

امکانات پروژه نشانه های زبان استرالیا (با کیفیت بالا):

 • این دیتاست دارای یک داکیومنت کامل فارسی است. در این داکیومنت عنوان دیتاست، توضیحات کامل دیتاست، تعداد ویژگی ها، تعداد نمونه ها، توضیح تمام ویژگی های موجود و لینک دیتاست تشریح شده است.
 • این دیتاست دارای یک داکیومنت کامل انگلیسی نیز می باشد، که در این دیتاست اطلاعات کاملی به زبان لاتین در رابطه با دیتاست معرفی شده ارائه شده است.
 • پس از خرید، امکان دانلود فایل اصلی دیتاست در قالب فایل اکسل میسر است.
 • فایل پیش پردازش دیتاست
 • وجود فایل ARFF و قابل اجرا در نرم افزار داده کاوی مثل وکا
 • امکان دانلود لینک دیتاست در یک فایل متنی به صورت جداگانه

 

نکته: برای این دیتاست انواع الگوریتم های داده کاوی اهم از ۱۴۷ الگوریتم دسته بندی (مثل: درخت تصمیم، شبکه عصبی، ماشین بردار پشتیبان و …)، ۶ الگوریتم خوشه بندی (مثل: K-Means ، DBSCAN ،X-Means و…)، ۳ الگوریتم انجمنی (مثل Apriori ، FP-Growth  و …) و چندین الگوریتم انتخاب ویژگی (مثل PSO و …) با استفاده از ابزارهای داده کاوی و برنامه نویسی اعم از رپیدماینر، وکا، تاناگرا، SPSS، مدلر، کلمنتاین، متلب و … تهیه و پیاده سازی شده است.

  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
 • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.