پروپوزال طراحی یک سیستم پنهان نگاری تصاویر مبتنی بر الگوریتم های گزینش ویژگی


در حال بارگذاری
--
بانک اطلاعاتی ندارد
داکیومنت دارد
فایل word,pdf
۲۶۹,۲۰۰ تومان
خرید

پروپوزال طراحی یک سیستم پنهان نگاری تصاویر مبتنی بر الگوریتم های گزینش ویژگی

 

موضوع اصلی این پروپوزال ” طراحی یک سیستم پنهان نگاری تصاویر مبتنی بر الگوریتم های گزینش ویژگی” است. تعداد صفحات پروپوزال 20 صفحه با رعایت قالب استاندارد فرم دانشگاه می باشد. کلیه نکات نگارشی مطابق با استاندارهای پژوهشی انجام شده است.

بخشی از بیان مسئله تحقیق:

پنهان نگاری محیطی دینامیک با یک تاریخچه گسترده است. پنهان نگاری عملی است که داده های خصوصی با حساس را درون پوشش هایی محافظت می­کند. پوشش هایی که بیت های (رقم های دو دویی) مهمی از هر پیکسل را بدون تغییر قابل ملاحظه در رنگ حفظ کنند. به جز ارسال کننده و دریافت کننده، هیچ کس از وجود پیام مندرج اطلاعی ندارد. اگر، تصاویر ، پنهانی، به واسطه پیام مندرج، شامل هیچ علامت قابل کشفی نباشد، پنهان نگاری به عنوان یک رویکرد امنیتی شناخته می شود.

نهان کاوی، مهارت دست یابی به کاربرد الگوریتم های پنهان نگاری درون یک تصویر با اطلاعات اندک یا بدون اطلاعاتی در مورد الگوریتم پنهان نگاری و یا پارامترهای آن می­باشد. در واقع، نهان کاوی، به طور همزمان هم یک رشته علمی و هم شاخه­ای از هنر است. هنر نهان کاوی نقش عمده­ای در جمع­آوری ویژگیهایی برای آزمایش پیام­های مخفی ایفا می­کند، در حالی که علم و دانش کمک می­کند تا خود اطلاعات را محک بزنیم. مهمترین هدف نهان کاوی تشخیص، وجود پیام ودر یک تصویر است، بنابراین کاربرد پنهان نگاری در فایل های چند رسانه­ای (تصاویر، ویدیوها، و ابزار سمعی) می باشد.

 

هدف پژوهش:

برخی از مهمترین اهداف این پژوهش به شرح ذیل است:

  • مهمترین هدف نهان کاوی تشخیص، وجود پیام ودر یک تصویر است، بنابراین کاربرد پنهان نگاری در فایل های چند رسانه ای (تصاویر، ویدیوها، و ابزار سمعی) می باشد.

امکانات اصلی این پروپوزال پس از خرید عبارتند از:

  • امکان دانلود فایل Word پروپوزال
  • امکان دانلود فایل Pdf پروپوزال

توجه در صورت نیاز به پایان نامه، سمینار، شبیه سازی و نگارش مقاله جدید مشابه با موضوع این پروپوزال کافیست با تیم پشتیبانی ما از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت نابلرنینگ تماس برقرار نمایید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
  • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.