پروپوزال ارائه یک مدل کارآمد جهت تحلیل پروتکل Open Flow در شبکه های کامپیوتری


در حال بارگذاری
--
بانک اطلاعاتی ندارد
داکیومنت دارد
فایل word,pdf
۲۶۳,۵۰۰ تومان
خرید

پروپوزال ارائه یک مدل کارآمد جهت تحلیل پروتکل Open Flow در شبکه های کامپیوتری

موضوع اصلی این پروپوزال ” ارائه یک مدل کارآمد جهت تحلیل پروتکل Open Flow در شبکه های کامپیوتری” است. تعداد صفحات پروپوزال 11 صفحه با رعایت قالب استاندارد فرم دانشگاه می باشد. کلیه نکات نگارشی مطابق با استاندارهای پژوهشی انجام شده است.

بخشی از بیان مسئله تحقیق:

شبکه‌ هاي نرم‌افزار محور یا شبکه نرم افزاری تعریف شده (Software Defined Network) که به طور خلاصه و مخفف، SDN نامیده می شود، «نسل جديدي از شبکه‌ هاست که با استفاده از لايه ‌هاي مجازي، سوييچ‌هاي مجازي، کنترلر مرکزي، استانداردهاي ارتباطي و API هاي سطح بالا، سعي مي‌کنند برخي از کارهاي کنترلي و مديريتي سوييچ‌ها و روترهاي شبکه را در لايه‌ هاي بالاتر به صورت نرم ‌افزاري انجام دهند». (Edmond: 2011)

در واقع، این سیستم، یک معماری نوظهور شبکه است که کنترل شبکه در آن، از انتقال ترافیک مجزا بوده و به طور مستقیم برنامه ریزی می شود. این مهاجرت به کنترل شبکه که قبلاً محدود به سخت افزار شبکه بود، ماشین های مجازی و زیرساخت شبکه را قادر می سازند تا انواع سرویس ها و خدمات جدید را تعریف و ارائه کنند و با طیف جدیدی از برنامه های کاربردی برای انعطاف پذیری بیشتر شبکه و دسترسی گسترده تر به داده های رد و بدل شده، ارتباط برقرار کنند.

به زبان ديگر،  SDNوابستگي به سخت‌افزار را کاهش داده و قابليت ‌هاي نرم‌افزاري و هوشمندي شبکه را افزايش مي‌دهد. یک کنترلر بر پایه نرم­افزار مسئول مدیریت نحوه­ ارسال اطلاعات یک یا چند سوئیچ می باشد. سخت­افزار درون سوییچ ها فقط به مدیریت ارسال  ترافیک با توجه به قوانینی که توسط کنترلر تعیین می شود می پردازد.

 

هدف پژوهش:

برخی از مهمترین اهداف این پژوهش به شرح ذیل است:

هدف اصلی این تحقیق، معرفی، طراحی و تحلیل مدل بهبود یافته­ای از OpenFlow است که بتواند نوعی موازنه و تعادل را بین کنترل دقیق و جمع آوری آماری اطلاعات شبکه انجام دهد تا با کاهش سربار اضافی بر روی کنترلر مرکزی و نیز، مسیریاب­ها و سوییچ های درون شبکه در شبکه های عمده و عظیم کامپیوتری، در هزینه های آنها، کاهش ملموسی را ایجاد نماید.

امکانات اصلی این پروپوزال پس از خرید عبارتند از:

  • امکان دانلود فایل Word پروپوزال
  • امکان دانلود فایل Pdf پروپوزال

توجه در صورت نیاز به پایان نامه، سمینار، شبیه سازی و نگارش مقاله جدید مشابه با موضوع این پروپوزال کافیست با تیم پشتیبانی ما از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت ماکان تزیز تماس برقرار نمایید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
  • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.