پروپوزال ارائه یک مدل کارامد جهت بهبود آسیب پذیری جدول جریان در شبکه های نرم افزار محور(SDN)


در حال بارگذاری
--
بانک اطلاعاتی ندارد
داکیومنت دارد
فایل word,pdf
۲۵۳,۸۰۰ تومان
خرید

پروپوزال ارائه یک مدل کارامد جهت بهبود آسیب پذیری جدول جریان در شبکه های نرم افزار محور(SDN)

 

موضوع اصلی این پروپوزال ” ارائه یک مدل کارامد جهت بهبود آسیب پذیری جدول جریان در شبکه های نرم افزار محور(SDN)” است. تعداد صفحات پروپوزال 9 صفحه با رعایت قالب استاندارد فرم دانشگاه می باشد. کلیه نکات نگارشی مطابق با استاندارهای پژوهشی انجام شده است.

بخشی از بیان مسئله تحقیق:

یکی از شاخصه‌های مهم امنیت اطلاعات در دسترس‌پذیری منابع است؛ یعنی افراد مجاز باید بتوانند در هر زمان که لازم باشد به منابع دسترسی داشته باشند. حملات منع سرویس توزیع‌شده ازجمله حملاتی است که دسترسی به اطلاعات را با چالش جدی مواجه می‌کند. ساختار سلسله مراتبی، ضعف در قراردادهای ارتباطی و عدم وجود فرمانده ای متمرکز در شبکه‌های امروزی مقابله با این حملات را به چالش جدی مبدل کرده است [2-1].

شبکه مبتنی بر نرم­افزار قادر است با مدیریت شبکه، توسط برنامه نویسان شبکه، به‌طور گسترده، سوئیچ­ها را از کنترل‌کننده مرکزی منطقی، کنترل نماید. اگرچه امروزه قالب­های SDN برای کاربردهای مختلف محدودیت دارند. در هر سیستم نرم‌افزاری یکپارچه، کلید، مدیریت پیچیدگی در نرم­افزار است. از طرفی بیشتر کاربردها نیاز به پردازش راه­­های چندگانه برای انتقال داده دارند. به‌عنوان‌مثال، یک برنامه کاربردی ممکن است بر اساس آدرس IP تعریف‌شده مسیریابی را انجام دهد. درصورتی‌که نظارت بر ترافیک داده به­وسیله آدرس منبع انجام شود. یا ممکن است برنامه کاربردی قبل از مسیریابی با آدرس تعریف‌شده از یک سایت کنترل در دستیابی برای انتقالات ناخواسته استفاده کند. این موارد مشکلات موجود در پروتکل­های Openflow در SDN می­باشند [4].

شبکه­های مبتنی بر نرم­افزار یکی از تکنولوژی­های جدید بوده که مدیریت و طراحی شبکه­ها را بهبود بخشیده و موجب سهولت در این امر می­گردند. در این ساختار نیاز به سخت­افزار، که دارای هزینه زیادی می­باشد، کاهش خواهد یافت. در شبکه­های مبتنی بر نرم­افزار، قسمت کنترل از قسمت ارسال یا انتقال داده مجزا شده و به صورت برنامه­ریزی طراحی و پیاده سازی می­گردند. این شبکه­ها موجب افزایش هوشمندی و امنیت شبکه شده و استفاده از مجازی­سازی و کاهش هزینه شبکه را درپی خواهند داشت.

 

امکانات اصلی این پروپوزال پس از خرید عبارتند از:

  • امکان دانلود فایل Word پروپوزال
  • امکان دانلود فایل Pdf پروپوزال

توجه در صورت نیاز به پایان نامه، سمینار، شبیه سازی و نگارش مقاله جدید مشابه با موضوع این پروپوزال کافیست با تیم پشتیبانی ما از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت نابلرنینگ تماس برقرار نمایید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
  • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.