پروپوزال ارائه یک مدل مبتنی بر آنتولوژی جهت طبقه بندی اسناد XML


در حال بارگذاری
--
بانک اطلاعاتی ندارد
داکیومنت دارد
فایل word,pdf
۲۵۶,۴۰۰ تومان
خرید

پروپوزال ارائه یک مدل مبتنی بر آنتولوژی جهت طبقه بندی اسناد XML

 

موضوع اصلی این پروپوزال ” ارائه یک مدل مبتنی بر آنتولوژی جهت طبقه بندی اسناد XML” است. تعداد صفحات پروپوزال 9 صفحه با رعایت قالب استاندارد فرم دانشگاه می باشد. کلیه نکات نگارشی مطابق با استاندارهای پژوهشی انجام شده است.

بخشی از بیان مسئله تحقیق:

وب معنايي بسط و توسعه هايی بر وب کنوني است که کامپيوتر و افراد را قادر ميسازد که با يکديگر همکاري بهتري داشته باشند. ايده کار، داشتن داده ها روي وب به صورت خوش تعريف و متصل است، تا بتوان از آن براي يکپارچه سازي، خودکارسازي، کشف و استفاده مجدد از داده ها، از طريق انواع مختلف کاربردها استفاده کرد. در وب اوليه عوامل غيرانساني، درکي از اطلاعات گردآوري شده نداشته و آن مطالب برايشان قابل پردازش نبود.در واقع وب معنايي، تکاملي از وبي است که مجموعه اسناد قابل فهم براي انسان را به قابل فهم براي ماشين تبديل کرده است.[1[

منابع وبی نباید شامل رشته های یکپارچه متنی باشد بلکه آنها باید قادر باشند که معنای موجود در متن خود را نیز آشکار سازند البته منظور از معنا عبارت است از معنایی که توسط ماشین قابل پردازش باشد برای نیل به هدف فوق وب معنایی باید بین تصورات و واقعیت های موجود در منابع وبی تعامل برقرار نماید وب معنایی به عنوان یک راه حل برای این مشکل به وجود آمده است.

بنابراین با نوجه به روند رو به توسعه ی تکنولوژی در دهه های اخیر که باعث جمع شدن انبوهی از اطلاعات شد که این فزونی اطلاعات ایجاب کرد تا مدیریت صحیح اطلاعات و یکپارچگی اطلاعات را سر لوحه ی کار قرار دهیم.برای نیل به این هدف نیاز به اطلاعات و پردازش های مفهومی داریم به طوری که ماشین ها نیز توانایی فهم اطلاعات را داشته باشند.درواقع هدف اصلی وب معنایی نیز همین است که در این پایان نامه معماری های آنتولوژی در وب معنایی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

هدف پژوهش:

برخی از مهمترین اهداف این پژوهش به شرح ذیل است:

هدف اصلی

  • تحلیل و ارزیابی مدل های هستان شناسی در اسناد xml

 

امکانات اصلی این پروپوزال پس از خرید عبارتند از:

  • امکان دانلود فایل Word پروپوزال
  • امکان دانلود فایل Pdf پروپوزال

توجه در صورت نیاز به پایان نامه، سمینار، شبیه سازی و نگارش مقاله جدید مشابه با موضوع این پروپوزال کافیست با تیم پشتیبانی ما از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت نابلرنینگ تماس برقرار نمایید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
  • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.