پروژه پیش بینی پیشگیری از بارداری با استفاده از الگوریتم شبکه عصبی پرسپترون (MLP) در وکا


در حال بارگذاری
۲۷,۱۰۰ تومان
خرید

پروژه پیش بینی پیشگیری از بارداری با استفاده از الگوریتم شبکه عصبی پرسپترون (MLP) در وکا

این پروژه به پیش بینی پیشگیری از بارداری با استفاده از الگوریتم شبکه عصبی پرسپترون (MLP) در نرم افزار داده کاوی وکا می پردازد. الگوریتم یادگیری شبکه عصبی پرسپترون (MLP)  یکی از پرکاربرد ترین الگوریتم های داده کاوی است که درزمینه طبقه بندی، پیش بینی و غیره در حوزه های مختلف داده های ازجمله پیشگیری از بارداری کاربردهای فراوانی دارد. در این پروژه نیز از الگوریتم شبکه عصبی پرسپترون (MLP)  برای پیش بینی پیشگیری از بارداری استفاده شده است.

در این پروژه، روش مدل سازی در وکا ازطریق محیط Knowledge Flow صورت گرفته است. کلیه کنترل های استفاده شده در مدلسازی وکا به صورت فیلم تهیه شده ودر اختیار شما قرار میگیرد. نحوی مدلسازی پیشگیری از بارداری درنرم افزار weka بدین صورت است که:

 • ابتدا دیتاست مربوطه به صورت ARFF به نرم افزار وکا از طریق کنترل ARFF Loader بارگذاری میگردد.
 • مرحله بعد میبایست ویژگی هدف که همان ویژگی کلاس یاLabel است را انتخاب نمود. این فرآیند ازطریق کنترل ClassAsigner  انجام میشود.
 • سپس میبایست نحوه انتخاب داده های Test وداده هایTrain را تعیین نمود. دراین مدل سازی از نحوه ی نمونه گیری CrossValidationFoldMaster استفاده میگردد. بدین منظورکنترل CrossValidationFoldMaster را به صفحه اضافه نموده وخروجی کنترل ClassAsigner  رابه ورودی این کنترل وصل میکنیم.
 • در مرحله بعد میبایست خروجی این کنترل به الگوریتم شبکه عصبی پرسپترون (MLP) وصل گردد. بدین منظور ازتب Classifier الگوریتم شبکه عصبی پرسپترون (MLP)  را انتخاب نموده و به صفحه اضافه میکنیم. پس از آن نیز داده های آموزشی وآزمایشی را بصورت مجزا به الگوریتم شبکه عصبی پرسپترون (MLP)  ایمپورت می گردد.
 • درمرحله بعد باید عملکرد الگوریتم شبکه عصبی پرسپترون (MLP) را ارزیابی نمود. بدین منظور میبایست کنترلClassifier Performance Evaluator را به مدل اضافه نموده وخروجی الگوریتم را به آن متصل کنیم.
 • درمرحله آخر یک کنترل Text viewer رابه مدل اضافه میکنیم تا نتایج را بصورت متنی نمایش دهد.

بنابراین در قالب ۶ مرحله فرآیند پیش بینی پیشگیری از بارداری باکمک الگوریتم شبکه عصبی پرسپترون (MLP)  انجام شده است. لازم به ذکراست که همراه این مدلسازی یک فیلم از نمونه مدلسازی ویک داکیومنت کامل از مراحل طبقه بندی پس از خرید تحویل میگردد.

امکانات پروژهپیش بینی پیشگیری از بارداری:

 1. امکان دانلود اصل مدل تهیه شده با نرم افزار داده کاوی وکا
 2. تحویل فیلم ازنحوه مدلسازی با وکا
 3. تحویل داکیومنت از مراحل انجام شبیه سازی
 4. تحویل خروجی های تولید شده از مدل سازی در قالب شکل

نکته: درصورت نیاز به طراحی ومدلسازی پروژه های مشابه کافی است درخواست خود را در “اپلیکیشن تلگرام” یا “سفارش آنلاین” ثبت نمایید، درخواست شما در کمتراز نیم ساعت پاسخ داده خواهد شد.

  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
 • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.