پروژه پیاده سازی الگوریتم بهینه سازی گرگ (GWO) با متلب (شبیه سازی مقاله الزویر)


در حال بارگذاری
۳۳,۷۰۰ تومان
خرید

پروژه پیاده سازی الگوریتم بهینه سازی گرگ (GWO) با متلب (شبیه سازی مقاله الزویر)

این پروژه به پیاده سازی الگوریتم جدید بهینه سازی گرگ یا GWO با زبان برنامه نویسی متلب (Matlab) می پردازد. الگوریتم  GWO مخفف Grey Wolf Optimizer است. الگوریتم بهینه سازی گرگ (GWO) به سلسله مراتب رهبری و مکانیزم شکار گرگ در طبیعت را تقلید می کند. چهار نوع از گرگ خاکستری مانند آلفا، بتا، دلتا و امگا برای شبیه سازی سلسله مراتب رهبری استفاده می شود. علاوه بر این، سه مرحله اصلی شکار، جستجو برای طعمه، مخفی شدن برای شکار و حمله به شکار، برای بهینه سازی انجام می شود. این آرشیو برای تعریف سلسله مراتب اجتماعی مورد استفاده قرار گرفته است و رفتار شکار گرگ های خاکستری را در فضاهای جستجوی چند منظوره شبیه سازی می کند. توضیحات و اطلاعات دقیقی در مورد الگوریتم بهینه سازی گرگ یا GWO در مقاله ذیل وجود دارد:

Grey Wolf Optimizer(GWO)

این مقاله که از ژورنال معتبر الزویر و از سایت Science Direct می باشد، در سال ۲۰۱۷ توسط آقای میر جلالی و همکارانش مطرح شده است. در این مقاله اطلاعات دقیقی در مورد الگوریتم بهینه سازی گرگ ارائه گردیده است.

بنابراین در این پروژه فرآیند شبیه سازی یک مقاله الزویر که اثبات کننده الگوریتم بهینه سازی گرگ است، با زبان برنامه نویسی متلب صورت گرفته است. پروژه فوق دارای کامنت و توضیحات مربوط به کد نویسی می باشد. کلیه خروجی های تولید شده براساس خروجی های مقاله می باشد.

توجه: گروه برنامه نویسی ناب لرنینگ با یک کادر مجرب از برنامه نویسان حرفه ای و محققان کامپیوتر آمادگی خود را جهت پذیرش درخواستهای مشابه در سطوح ارشد و دکتری اعلام می دارد.

جهت سفارش یا ثبت فوری پروژه خود کافیست از طریق تلگرام یا ایمیل موسسه اقدام نمائید.

امکانات پروژه پیاده سازی الگوریتم بهینه سازی گرگ:

_ امکان دانلود سورس الگوریتم با متلب

_ دانلود اصل مقاله لاتین

_ دانلود خروجی های پروژه

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
  • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.