پروژه پیاده سازی الگوریتم بهینه سازی ربوست (RO) با متلب (شبیه سازی مقاله الزویر)


در حال بارگذاری
۳۴,۰۰۰ تومان
خرید

پروژه پیاده سازی الگوریتم بهینه سازی ربوست (RO) با متلب (شبیه سازی مقاله الزویر)

این پروژه به پیاده سازی الگوریتم جدید بهینه سازی ربوست یا RO با زبان برنامه نویسی متلب (Matlab) می پردازد. الگوریتم  ROمخفف Robust Optimization   است. توابع تست برای تطبیق الگوریتم های تک  robust:پنج مشکل و موانع مانند تعدادی متغیر مورد نظر، تعصب، فریب، چند منظوره و مسطح بودن برای طراحی مشکالت تست چالش برانگیز و حل کمبود آن پیشنهاد شده است. یک استاندارد تست suit  از هشت معیار robust که مشکلات همراه با پارامترهای کنترل ارائه شده ، به محققان اجازه می دهد تنظیم و دستیابی به سطح مطلوب مشکل را ارائه دهند. توابع تست برای مقایسه الگوریتم های چند منظوره robust: مجموعه ای از ۲۲ مشکل چالش چند هدفه برای سنجش عملکرد الگوریتم های بهینه سازی چند منظوره robust. ارسال ها شامل چندین تست و  توابع و همچنین فایل هایی برای طراحی فضای پارامتر و فضای هدف از توابع آزمون است. توضیحات و اطلاعات دقیقی در مورد الگوریتم بهینه سازی ربوست یا RO در مقاله ذیل وجود دارد:

Robust Optimization (RO)

این مقاله که از ژورنال معتبر الزویر و از سایت Science Direct می باشد،  در سال ۲۰۱۷ توسط آقای میر جلالی و همکارانش مطرح شده است. در این مقاله اطلاعات دقیقی در مورد الگوریتم بهینه سازی ربوست ارائه گردیده است. بنابراین در این پروژه فرآیند شبیه سازی یک مقاله الزویر که اثبات کننده الگوریتم بهینه سازی ربوست است، با زبان برنامه نویسی متلب صورت گرفته است. پروژه فوق دارای کامنت و توضیحات مربوط به کد نویسی می باشد. کلیه خروجی های تولید شده براساس خروجی های مقاله می باشد.

توجه: گروه برنامه نویسی ناب لرنینگ با یک کادر مجرب از برنامه نویسان حرفه ای و محققان کامپیوتر آمادگی خود را جهت پذیرش درخواستهای مشابه در سطوح ارشد و دکتری اعلام می دارد.

جهت سفارش یا ثبت فوری پروژه خود کافیست از طریق تلگرام یا ایمیل موسسه اقدام نمائید.

امکانات پروژه پیاده سازی الگوریتم بهینه سازی ربوست:

_ امکان دانلود سورس الگوریتم با متلب

_ دانلود اصل مقاله لاتین

_ دانلود خروجی های پروژه

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه نمایش داده می شود.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید کافیست به ایمیل سایت درخواستتان را ارسال نمایید.
  • حدود 90% از پروژه ها دارای داکیومنت و فیلم آموزشی می باشند.